Βαθμολογίες

Βαθμολογία Football league (2016–17)

Θέση Ομάδα Βαθμοί Παιχνίδια Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκολ υπέρ Γκολ κατά
1 Απόλλων Σμύρνης 75 29 23 6 0 55 13
2 Λαμία 72 29 23 3 3 51 10
3 Άρης 66 29 20 6 3 51 15
4 ΑΟ Τρίκαλα 61 29 19 4 6 57 17
5 Ο.Φ.Η. 59 29 18 5 6 50 17
6 Σπάρτη 45 29 12 9 8 35 28
7 Αγροτικός Αστέρας 43 29 13 4 12 37 31
8 Πανσερραϊκός 37 29 10 7 12 26 36
9 Χανιά 37 30 11 4 15 35 48
10 Παναιγιάλειος 34 29 8 10 11 24 26
11 Αναγέννηση Καρδίτσας 32 29 8 8 13 22 31
12 Αιγινιακός 31 29 8 7 14 32 40
13 Κισσαμικός 30 29 8 6 15 24 36
14 Αχαρναϊκός 29 29 9 4 16 31 45
15 Καλλιθέα 24 29 6 6 17 32 44
16 Πανελευσινιακός 24 29 5 9 15 19 43
17 Καλλονή 19 30 4 7 19 20 62
18 Πανθρακικός 0 29 3 3 23 7 66

Αγώνες ΑΕΛ Καλλονής: Football league (2016–17)

Αγ. Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Σκορ
1 Αχαρναϊκός Καλλονή 30/10/16 15:00 Δημοτικό Γυμναστήριο Αχαρνών 3 - 0
2 Ο.Φ.Η. Καλλονή 06/11/16 16:00 Γήπεδο Θ. Βαρδινογιάννης 2 - 2
3 Καλλονή Λαμία 26/11/16 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 2
4 Άρης Καλλονή 05/12/16 15:00 Γήπεδο Κλεάνθης Βικελίδης 5 - 0
5 Καλλονή Πανθρακικός 11/12/16 13:30 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 1
6 Σπάρτη Καλλονή 18/12/16 15:00 Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης 1 - 1
7 Καλλονή Αναγέννηση Καρδίτσας 23/12/16 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 0
8 Αιγινιακός Καλλονή 04/01/17 14:00 Δημοτικό Γήπεδο Αιγινίου 0 - 0
9 Καλλονή Κισσαμικός 08/01/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 1
10 Καλλονή Απόλλων Σμύρνης 15/01/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 4
11 Πανελευσινιακός Καλλονή 18/01/17 13:30 Δημ. Στάδιο Ελευσίνας 3 - 1
12 Καλλονή ΑΟ Τρίκαλα 22/01/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 2
13 Χανιά Καλλονή 29/01/17 15:00 Δημ. Στάδιο Ελευσίνας 4 - 0
14 Καλλονή Καλλιθέα 05/02/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 2 - 0
15 Παναιγιάλειος Καλλονή 12/02/17 13:30 Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 2 - 0
16 Καλλονή Αγροτικός Αστέρας 19/02/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 0
17 Πανσερραϊκός Καλλονή 22/02/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Σερρών 3 - 1
18 Καλλονή Αχαρναϊκός 26/02/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 2 - 1
19 Καλλονή Ο.Φ.Η. 05/03/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 2
20 Λαμία Καλλονή 12/03/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Λαμίας 4 - 0
21 Καλλονή Άρης 19/03/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 1
22 Πανθρακικός Καλλονή 22/03/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 3
23 Καλλονή Σπάρτη 26/03/17 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 0
24 Αναγέννηση Καρδίτσας Καλλονή 02/04/17 13:00 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας 1 - 0
25 Καλλονή Αιγινιακός 09/04/17 16:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 3
26 Κισσαμικός Καλλονή 12/04/17 14:30 Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων 4 - 1
27 Απόλλων Σμύρνης Καλλονή 23/04/17 16:00 Γήπεδο Ριζούπολης 4 - 0
28 Καλλονή Πανελευσινιακός 01/05/17 16:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 3
29 ΑΟ Τρίκαλα Καλλονή 07/05/17 17:00 Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων 5 - 0
30 Καλλονή Χανιά 12/05/17 17:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 0 - 1
31 Καλλιθέα Καλλονή 21/05/17 17:00 -
32 Καλλονή Παναιγιάλειος -
33 Αγροτικός Αστέρας Καλλονή -
34 Καλλονή Πανσερραϊκός -

Βαθμολογία Football League Νέων - Κ19 (2016–17)

Θέση Ομάδα Βαθμοί Παιχνίδια Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκολ υπέρ Γκολ κατά
1 Καλλιθέα - Κ19 24 8 8 0 0 27 5
2 Απόλλων Σμύρνης - Κ19 21 9 7 0 2 28 11
3 Αχαρναϊκός - Κ19 6 6 2 0 4 8 16
4 Καλλονή - Κ19 3 3 1 0 2 7 6
5 Πανελευσινιακός - Κ19 3 8 1 0 7 10 35
6 Σπάρτη - Κ19 3 6 1 0 5 5 12

Αγώνες ΑΕΛ Καλλονής: Κύπελλο Ελλάδας (2016–17)

Αγ. Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Σκορ
1 Καλλονή Αγροτικός Αστέρας 25/10/16 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 2
2 Skoda Ξάνθη Καλλονή 01/12/16 15:00 Skoda Ξάνθη Αρένα 3 - 1
3 Καλλονή Π.Α.Σ. Γιάννινα 15/12/16 17:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 3

Όλοι οι αγώνες για: Κύπελλο Ελλάδας (2016–17)

2η φάση: 3η αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Σκορ
Καλλονή Π.Α.Σ. Γιάννινα 15/12/16 17:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 3
2η φάση: 2η αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Σκορ
Skoda Ξάνθη Καλλονή 01/12/16 15:00 Skoda Ξάνθη Αρένα 3 - 1
2η φάση: 1η αγωνιστική
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Σκορ
Καλλονή Αγροτικός Αστέρας 25/10/16 15:00 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 2

Αγώνες ΑΕΛ Καλλονής: Φιλικά (2016–17)

Αγ. Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Σκορ
1 ΑΕΛ Λεμεσού Καλλονή 12/08/16 20:00 Τσίρειο Στάδιο 1 - 0
1 Καρμιώτισσα Καλλονή 09/08/16 18:30 Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών 1 - 0
1 Ο.Φ.Η. Καλλονή 03/09/16 19:00 Γήπεδο Θ. Βαρδινογιάννης 2 - 0
1 Καλλονή Καλλιθέα 11/09/16 17:30 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 3 - 3
1 Καλλονή Πανσερραϊκός 14/09/16 17:30 Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης 1 - 0
1 Καλλιθέα Καλλονή 17/09/16 17:00 Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας 1 - 3